Szanowni Rodzice przyszłorocznych pierwszoklasistów!

W terminie 2-13 marca 2020 r. odbędzie się rekrutacja do klas pierwszych

Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie.

1. Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły* składają do sekretariatu Zgłoszenie dziecka zamieszkałego w obwodzie do Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie.
  2. Rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły* składają:
    1. Wniosek o przyjęcie dziecka zamieszkałego poza obwodem do Szkoły Podstawowej nr 2,
    2. Oświadczenia stanowiące załączniki nr 1, 2 i 3 do Uchwały Rady Miejskiej nr LI/461/2018
      z dnia 13 lutego 2018 r., potwierdzające spełnianie kryteriów,
    3. Potwierdzenie woli przyjęcia, po zakwalifikowaniu się dziecka, w terminie 23-27 marca 2020 r., stanowiące załącznik nr 3 do Zasad rekrutacji.

Formularze można pobrać z sekretariatu szkoły oraz ze strony internetowej.

Prosimy o zapoznanie się z Zasadami przyjęć do klasy pierwszej, dostępnymi na tablicy ogłoszeń w szkole oraz na stronie internetowej.

*obwody szkolne określa Uchwała LIII/476/2018 Rady Miejskiej w Karczewie z dnia 21 marca 2018 r.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.