foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

UWAGA!

Podczas nadzwyczajnej narady dyrektorów placówek oświatowych z władzami miasta podjęto decyzję, że od 12.03.2020 r. do 25.03.2020 r. placówki oświatowe w gminie Karczew zostają całkowicie zamknięte. Nasza szkoła nie będzie sprawować również funkcji opiekuńczej.
Rekrutacja do klas pierwszych zostaje przedłużona o 2 dni po odwieszeniu pracy szkoły.
Minister Łukasz Szumowski: "Apel do wszystkich, którzy nie będą przez najbliższe dni chodzili do szkoły i na uczelnie. To nie jest czas wolny. To czas kwarantanny naszego społeczeństwa. To czas, który powinniśmy spędzić w domu, by nie zakażać innych."

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.