W związku z koniecznością zakończenia przyjmowania zgłoszeń i wniosków rekrutacyjnych do klas pierwszych oraz Zarządzeniem Burmistrza Karczewa nr 31/2020, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie informuje, iż w dniach 14-16 kwietnia 2020 r. będą przyjmowane dokumenty rekrutacyjne.
Prosimy rodziców, którzy nie zdążyli dopełnić formalności rekrutacyjnych o przesłanie wniosku/zgłoszenia wyłącznie drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przyjmowane będą:
• wypełnione dokumenty w formie skanu lub
• zdjęcie wypełnionych dokumentów lub
• w przypadku, kiedy rodzic nie ma możliwości wydrukowania czystego formularza, należy przesłać w treści maila wszystkie dane wymagane w formularzu.
Formularze są dostępne na stronie internetowej www.sp2karczew.edu.pl w zakładce Rekrutacja.
Oryginały w formie papierowej trzeba będzie dostarczyć do sekretariatu w terminie trzech dni po odwieszeniu pracy szkoły.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.