foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

W związku z koniecznością zakończenia przyjmowania zgłoszeń i wniosków rekrutacyjnych do klas pierwszych oraz Zarządzeniem Burmistrza Karczewa nr 31/2020, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie informuje, iż w dniach 14-16 kwietnia 2020 r. będą przyjmowane dokumenty rekrutacyjne.
Prosimy rodziców, którzy nie zdążyli dopełnić formalności rekrutacyjnych o przesłanie wniosku/zgłoszenia wyłącznie drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przyjmowane będą:
• wypełnione dokumenty w formie skanu lub
• zdjęcie wypełnionych dokumentów lub
• w przypadku, kiedy rodzic nie ma możliwości wydrukowania czystego formularza, należy przesłać w treści maila wszystkie dane wymagane w formularzu.
Formularze są dostępne na stronie internetowej www.sp2karczew.edu.pl w zakładce Rekrutacja.
Oryginały w formie papierowej trzeba będzie dostarczyć do sekretariatu w terminie trzech dni po odwieszeniu pracy szkoły.

A4 Infociacho

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.