UWAGA RODZICE PRZYSZŁOROCZNYCH PIERWSZOKLASISTÓW!

W zakładce Rekrutacja publikujemy listę kandydatów przyjętych do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021 (zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 25 marca 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19).

Jednocześnie informujemy, że ze względu na sytuację panującą w kraju, nie odbędzie się zebranie planowane na 03.06.2020 r. W związku z tym ważne dla Państwa informacje opublikujemy w drugiej połowie maja. Proszę śledzić naszą stronę internetową!

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.