Szanowni Rodzice przyszłorocznych pierwszoklasistów!

1 marca 2021 r. rozpocznie się rekrutacja do klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie.

W terminie 1-12.03.2021 r.:

• rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły* składają Zgłoszenie dziecka zamieszkałego w obwodzie do Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie;
  • rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły* składają:
  1. Wniosek o przyjęcie dziecka zamieszkałego poza obwodem do Szkoły Podstawowej nr 2,
  2. Oświadczenia stanowiące załączniki nr 1, 2 i 3 do Uchwały Rady Miejskiej nr LI/461/2018 z dnia 13 lutego 2018 r., potwierdzające spełnianie kryteriów.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostanie wywieszona na drzwiach wejściowych do szkoły 22.03.2021 r.

Od tego dnia do 26.03.2021 r.rodzice dzieci zakwalifikowanych, którzy ostatecznie wybrali naszą szkołę, składają Potwierdzenie woli przyjęcia.

Listę dzieci przyjętych i nieprzyjętych podamy 31.03.2021 r.

Formularze można pobrać ze strony internetowej www.sp2karczew.edu.pl z zakładki Rekrutacja oraz ze szkoły (w wejściu, przy urnie). Wypełnione druki prosimy wrzucać do urny ustawionej przy wejściu do szkoły.

Prosimy o zapoznanie się z Zasadami przyjęć do klasy pierwszej, dostępnymi na stronie internetowej www.sp2karczew.edu.pl.

Z uwagi na aktualnie panującą sytuację epidemiczną, nie przewidujemy spotkania informacyjnego, które zawsze odbywało się w czerwcu. Dlatego też najważniejsze zagadnienia, które będą Państwa interesować, związane z organizacją naszej szkoły opublikujemy na naszej stronie internetowej w pierwszej połowie czerwca. Prosimy śledzić naszą stronę internetową.

*obwody szkolne określa Uchwała XXVI/173/2020 Rady Miejskiej w Karczewie z dnia 25 maja 2020 r.

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.