foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Aktualności

UWAGA RODZICE!

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
dla klas I-VII odbędzie się 22 czerwca 2018 r.
o godzinie 1015 w Miejskiej Hali Sportowej.

Zakończenie roku poprzedzi uroczysta msza święta, która rozpocznie się
o godzinie 900 w kościele św. Wita w Karczewie.

W czerwcu wzorem lat ubiegłych odbył się w naszej szkole Turniej Warcabowy dla klas I-III. Celem Turnieju  była integracja uczniów, a także kształtowanie postawy sportowej rywalizacji oraz kulturalnego  zachowania wobec przeciwnika, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, radzenia sobie w sytuacjach problemowych i dostosowania się do reguł gry, kształtowanie umiejętności przeżywania sukcesów i porażek.

Czytaj więcej: Turniej warcabowy 

Dnia 3 maja 2018 roku poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Trzaskowska Amelia, Olszewska Oliwia, Rolak Małgorzata, Rębkowska Witoria oraz Jakub i Kacper Rębkowscy wziął udział w uroczystych obchodach 277 rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja.

Czytaj więcej: Uroczystość 3 maja

Karczewska „Dwójka” w ramach obchodów 470. rocznicy otrzymania praw miejskich przez nasze miasto realizowała szereg projektów. Był konkurs piosenki o Karczewie, konkurs plastyczny, pod znakiem obchodów rocznicowych odbywał się majowy pilnik rodzinny. Przygotowano również występy artystyczne.

Czytaj więcej: Historia na wesoło – spektakl o Karczewie w SP 2

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.