Aktualności

9 października 2018 roku w Pomiechówku odbyły się regionalne zawody międzypowiatowe w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach wzięli udział reprezentanci pięciu powiatów z naszego regionu: otwockiego, nowodworskiego, legionowskiego, piaseczyńskiego i wołomińskiego.

Czytaj więcej: Regionalne zawody międzypowiatowe w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

Wybory do Samorządu Szkolnego zakończone, głosy policzone. Mamy już 10 nazwiska WSPANIAŁYCH, którzy w roku szkolnym 2018/2019 będą reprezentować wszystkich uczniów SP2 i uatrakcyjniać życie naszej szkoły swoimi, miejmy nadzieję, fantastycznymi pomysłami!

Czytaj więcej: Samorząd Szkolny – wybory 2018

V Memoriał Piłkarski im. M. Olszewskiego i Małe Karczewskie Euro za nami! Niestety, po rozgrywkach grupowych w ćwierćfinale odpadliśmy z dalszych rozgrywek, przegrywając 0:1 z SP 12 Otwock. Walczyliśmy dzielnie, jednak ostatecznie zajęliśmy V miejsce, ale zabawa była rewelacyjna, zupa pomidorowa – znakomita, a co najważniejsze - uczczona pamięć Mariana Olszewskiego, trenera piłkarskiego wielu pokoleń LKS Mazur Karczew. Mamy nadzieję, że podczas kolejnego turnieju pokażemy nasz piłkarski talent!

Czytaj więcej: V Memoriał im. M. Olszewskiego

Nasi uczniowie brali niedawno udział w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych w Kołbieli. Mamy medalistów, którzy będą reprezentować powiat na zawodach w Pomiechówku. Złoto zdobyła Natalia Rutkowska, brąz- Anna Świerczyńska i Szymon Trzaskowski. BRAWO NASI!!!

Czytaj więcej: Przełaje w Kołbieli