foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Aktualności

9 października 2018 roku w Pomiechówku odbyły się regionalne zawody międzypowiatowe w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach wzięli udział reprezentanci pięciu powiatów z naszego regionu: otwockiego, nowodworskiego, legionowskiego, piaseczyńskiego i wołomińskiego.

Czytaj więcej: Regionalne zawody międzypowiatowe w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

Wybory do Samorządu Szkolnego zakończone, głosy policzone. Mamy już 10 nazwiska WSPANIAŁYCH, którzy w roku szkolnym 2018/2019 będą reprezentować wszystkich uczniów SP2 i uatrakcyjniać życie naszej szkoły swoimi, miejmy nadzieję, fantastycznymi pomysłami!

Czytaj więcej: Samorząd Szkolny – wybory 2018

V Memoriał Piłkarski im. M. Olszewskiego i Małe Karczewskie Euro za nami! Niestety, po rozgrywkach grupowych w ćwierćfinale odpadliśmy z dalszych rozgrywek, przegrywając 0:1 z SP 12 Otwock. Walczyliśmy dzielnie, jednak ostatecznie zajęliśmy V miejsce, ale zabawa była rewelacyjna, zupa pomidorowa – znakomita, a co najważniejsze - uczczona pamięć Mariana Olszewskiego, trenera piłkarskiego wielu pokoleń LKS Mazur Karczew. Mamy nadzieję, że podczas kolejnego turnieju pokażemy nasz piłkarski talent!

Czytaj więcej: V Memoriał im. M. Olszewskiego

Nasi uczniowie brali niedawno udział w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych w Kołbieli. Mamy medalistów, którzy będą reprezentować powiat na zawodach w Pomiechówku. Złoto zdobyła Natalia Rutkowska, brąz- Anna Świerczyńska i Szymon Trzaskowski. BRAWO NASI!!!

Czytaj więcej: Przełaje w Kołbieli

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.