Szanowni Rodzice,
W związku z przystąpieniem Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie do ogólnopolskiego strajku nauczycieli od jutra tj. 8 kwietnia 2019 r. do odwołania, informuję Państwa, iż dyrektor będzie miał ograniczone możliwości zorganizowania opieki dla uczniów. W związku z powyższym zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o zorganizowanie opieki swoim dzieciom we własnym zakresie.
Przypominam, że w trudnych sytuacjach mogą Państwo szukać pomocy w miejscach wyznaczonych przez Pana Burmistrza (szczegóły na stronie Urzędu Miasta w Karczewie), bądź w miarę możliwości w naszej placówce.
Bardzo dziękuję za zrozumienie w tej trudnej dla wszystkich sytuacji.

Z poważaniem,
Katarzyna Radzik

W dniu 14 marca br. roku odbyła się VI edycja Powiatowego Konkursu Poezji i Prozy Anglojęzycznej „Językiem Shakespeare’a”. Wzięli w niej udział uczniowie szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych z całego powiatu otwockiego. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach: klasy 4-5, klasy 6-7 i klasy 8 z klasami 3 gimnazjum. Poziom konkursu był bardzo wysoki a rywalizacja zacięta. Naszą szkołę reprezentowało siedmiu uczniów, a byli między innymi: Maria Trzaskowska kl IVf, Wiktor Gmur kl VIIb, Zuzanna Skoczek kl Va, Daria Siciak kl Va, Laura Olpińska kl Va, Anna Krzyżanowska kl VIIc i Sekou Toure kl VIIb.

Czytaj więcej: Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Anglojęzycznej "Językiem Shakespeare'a"

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.