Aktualności

Mimo nie najlepszej pogody u nas w Dwójce jak zawsze ciepło, miło, nawet słodko! A to za sprawą pierwszej w tym roku szkolnym KAWIARENKI, w której pojawiły się pyszne ciasta, babeczki i słodkie duszki z niespodzianką, czyli ciastka z lizakiem. Łakocie te przygotowują nasi uczniowie albo samodzielnie, albo przy pomocy Rodziców i Babć, którym w tym miejscu serdecznie dziękujemy.

Czytaj więcej: Ciastko na niepogodę

Pod koniec października naszą szkołę odwiedzili goście - burmistrz Karczewa p. Dariusz Łokietek, jego zastępca – p. Bartłomiej Tkaczyk oraz tajemnicza pani z równie tajemniczymi pudełkami rozpalającymi w uczniach wielką ciekawość. Okazało się, że w pudłach były ukryte 2 pieski-roboty, które za pomocą specjalnej aplikacji multimedialnej umożliwią dzieciom naukę poprzez fascynującą zabawę.

Czytaj więcej: Niecodzienna wizyta w SP 2

Na „Dwójkę” zawsze można liczyć! Wielkie serca i chęć niesienia pomocy to jedna z naszych zalet, którą niejednokrotnie mogliśmy okazać w różnych sytuacjach.

Czytaj więcej: Serce na rowerze