UWAGA RODZICE!

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
dla klas I-VII odbędzie się 22 czerwca 2018 r.
o godzinie 1015 w Miejskiej Hali Sportowej.

Zakończenie roku poprzedzi uroczysta msza święta, która rozpocznie się
o godzinie 900 w kościele św. Wita w Karczewie.

W czerwcu wzorem lat ubiegłych odbył się w naszej szkole Turniej Warcabowy dla klas I-III. Celem Turnieju  była integracja uczniów, a także kształtowanie postawy sportowej rywalizacji oraz kulturalnego  zachowania wobec przeciwnika, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, radzenia sobie w sytuacjach problemowych i dostosowania się do reguł gry, kształtowanie umiejętności przeżywania sukcesów i porażek.

Czytaj więcej: Turniej warcabowy

Dnia 3 maja 2018 roku poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Trzaskowska Amelia, Olszewska Oliwia, Rolak Małgorzata, Rębkowska Witoria oraz Jakub i Kacper Rębkowscy wziął udział w uroczystych obchodach 277 rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja.

Czytaj więcej: Uroczystość 3 maja

Karczewska „Dwójka” w ramach obchodów 470. rocznicy otrzymania praw miejskich przez nasze miasto realizowała szereg projektów. Był konkurs piosenki o Karczewie, konkurs plastyczny, pod znakiem obchodów rocznicowych odbywał się majowy pilnik rodzinny. Przygotowano również występy artystyczne.

Czytaj więcej: Historia na wesoło – spektakl o Karczewie w SP 2