foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

Aktualności

ZEBRANIE

Informujemy, że zebranie z rodzicami odbędzie się w dniu 12 grudnia 2018 r.

  • klasy I - III –  godz. 1730  
  • klasy IV – VIII –  godz. 1830 
  • Od godziny 1600 na terenie szkoły będzie odbywał się Kiermasz Świąteczny.

Serdecznie zapraszamy!

4 grudnia w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie odbyło się wręczanie nagród laureatom XVI edycji Konkursu ekologicznego „Bądź świadomy – walcz ze Smogiem” organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Czytaj więcej: Wielki sukces naszego ucznia

Mimo nie najlepszej pogody u nas w Dwójce jak zawsze ciepło, miło, nawet słodko! A to za sprawą pierwszej w tym roku szkolnym KAWIARENKI, w której pojawiły się pyszne ciasta, babeczki i słodkie duszki z niespodzianką, czyli ciastka z lizakiem. Łakocie te przygotowują nasi uczniowie albo samodzielnie, albo przy pomocy Rodziców i Babć, którym w tym miejscu serdecznie dziękujemy.

Czytaj więcej: Ciastko na niepogodę 

Pod koniec października naszą szkołę odwiedzili goście - burmistrz Karczewa p. Dariusz Łokietek, jego zastępca – p. Bartłomiej Tkaczyk oraz tajemnicza pani z równie tajemniczymi pudełkami rozpalającymi w uczniach wielką ciekawość. Okazało się, że w pudłach były ukryte 2 pieski-roboty, które za pomocą specjalnej aplikacji multimedialnej umożliwią dzieciom naukę poprzez fascynującą zabawę.

Czytaj więcej: Niecodzienna wizyta w SP 2

Na „Dwójkę” zawsze można liczyć! Wielkie serca i chęć niesienia pomocy to jedna z naszych zalet, którą niejednokrotnie mogliśmy okazać w różnych sytuacjach.

Czytaj więcej: Serce na rowerze

Na przełomie września i października uczniowie klas 6,7 i 8 naszej szkoły wzięli udział w niezwykłej wycieczce – warsztatach językowych Euroweek. Czterdziestu dziewięciu uczniów wraz z opiekunami wyjechało na 5 dniowe warsztaty językowe do Różanki, małej miejscowości w województwie dolnośląskim.

Czytaj więcej: Warsztaty językowe Euroweek czyli międzynarodowa komunikacja

W Urzędzie Miejskim w Karczewie 05.10.2018r. odbył się Gminny Konkurs: MOJA MAŁA OJCZYZNA. Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie oprócz udziału w konkursie została poproszona o oprawę artystyczną do tego przedsięwzięcia. Dla starszych kolegów i koleżanek wystąpili przedstawiciele klasy 4c i 6c- laureaci I miejsc Gminnego Konkursu Piosenki o Karczewie, zorganizowanego w SP 2 w poprzednim roku szkolnym z okazji obchodów 470- lecia naszego miasta.

Czytaj więcej: UROCZYSTOŚCI GMINNE

9 października 2018 roku w Pomiechówku odbyły się regionalne zawody międzypowiatowe w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach wzięli udział reprezentanci pięciu powiatów z naszego regionu: otwockiego, nowodworskiego, legionowskiego, piaseczyńskiego i wołomińskiego.

Czytaj więcej: Regionalne zawody międzypowiatowe w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

Wybory do Samorządu Szkolnego zakończone, głosy policzone. Mamy już 10 nazwiska WSPANIAŁYCH, którzy w roku szkolnym 2018/2019 będą reprezentować wszystkich uczniów SP2 i uatrakcyjniać życie naszej szkoły swoimi, miejmy nadzieję, fantastycznymi pomysłami!

Czytaj więcej: Samorząd Szkolny – wybory 2018

A4 Infociacho

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie Rights Reserved.